Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

 • Detské body pre novorodencov, detské body s nápisom?

  2 skvelé tipy na darček pre bábätko


  V kategórii kojeneckého oblečenia dominuje položka body pre novorodenca, kedy sú azda najzákladnejšou vecičkou v garderóbe bábätiek. Sú praktické – kvôli zapínaniu medzi nožičkami, príjemné na dotyk – vďaka 100% bavlne a tiež originálne – vďaka výstižným, často vtipným a milým nápisom, ktoré im dodávajú punc inakosti. A aká je ich spoločná „supervlastnosť“?
  Bábätko má celú dobu nosenia zakrytý chrbátik, body sa zapínajú medzi nôžkami a tým sa nevyhŕňajú a neodokryjú chrbát a netlačia pri ležaní (mamičky oceňujú :) ).

  Prečo detské body s nápisom nakúpiť u nás?

  Na našom eshope nájdete rôzne prevedenia detských body s nápismi a body pre novorodencov s nápismi. Vieme vyrobiť taktiež bodynko s vlastným menom vášho bábätka, pre dievčatká i pre chlapcov bez rozdielu. Naše kojenecké oblečenie sa hodí sa skvele aj ako originálny darček pre bábätká ale aj pre také väčšie ročné dieťa. V ponuke máme totiž rôzne veľkosti detského body od 50 po 104. Na detské body vieme dať potlač, ktorú môžte aj sami navrhnúť, a tak sa stane jedinečným kúskom oblečenia vášho drobčeka.

  Na ČO kladieme dôraz pri našich detských body?

  1/ jednoduché a praktické obliekanie
  2/ pohodlné nosenie
  3/ kvalita spracovania
  4/ vysoká kvalita materiálov – 100% bavlna
  5/ originálny dizajn a vysoká kombinovateľnosť
  6/ cenová dostupnosť, hoci ide o originálne vecičky

  Poznáte míľníkové kartičky?

  Ak nie, je načase to napraviť. Ide o darček, ktorý by potešil určite každučkú mamičku alebo tehuľku, ktorá bábätko ešte len čaká. Alebo si spravte radosť sami pre seba. Kolekcie obsahujú po 26 kartičiek. Nápisy na nich vám na vyžiadanie zmeníme a upravíme. Oznamujte na facebooku či instagrame tieto radostičky originálne, že sa vám práve narodilo bábätko, že má mesiac alebo že ste v radostnom očakávaní nového človiečika. Veď teraz je to IN a opäť nastáva babyboom, tak ho pojmite „inak“.

  Ponuka míľnikových kartičiek:

  1/ míľníkové kartičky pre chlapčeka
  2/ míľníkové kartičky pre dievčatko
  3/ tehotenské míľníkové kartičky
  Popozerajte na našom eshopíku detské body či míľníkové kartičky. Určite si vyberiete. A ak by vás niečo zaujímalo a máte chuť sa niečo spýtať, nech sa páči, TU sa na vás tešíme a radi odpovieme:
  obchod@tutuli-mutuli.sk,
  0918 344 177 (PO-PIA 11:00 - 17:00 hod.)
  ---------------------
  Tagy / KW:

  #detské body, #biele body, #čierne body, #detské body s nápisom, #detské body s vlastným menom, #detské body s krátkym rukávom, #detské body s dlhým rukávom #milníkové kartičky, #milníková kartička, #milníkové kartičky pre dievčatko, #milníkové kartičky pre bábätko, #milníkové kartičky pre chlapčeka