Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Darček pre bábätko

Narodilo sa do vašej rodiny alebo vaším priateľom bábätko a radi by ste jeho rodičov potešili niečím roztomilým alebo praktickým? Nazrite do našej ponuky detských bodyniek s nápismi a originálnou grafikou alebo si vyberte spomedzi tlačených produktov ako sú míľnikové kartičky alebo tabuľky o narodení. 

Darček pre bábätko  82 produkty

Podkategórie

 • Detské body s vlastným...

  Detské body s vlastným nápisom

  Hľadáte originálny darček pre bábätko alebo menšie dieťa?

  U nás ste na správnej adrese. Nechajte si zhotoviť originálny kúsok oblečenia, a vložte na detské bodynka váš vlastný text. 

  Čo by to tak mohlo byť?

  Napríklad jeho obľúbené slovo alebo vetný výraz, ktorý je pre malé deti tak typický. Hovorí jázvor miesto zázvor? Alebo húbim ťa miesto ľúbim ťa? Tak to nechajte zvečniť na jeho bodynku. Je to síce malá radosť ale stojí to za to. :) A môžte si byť istý, že takéto detské bodynko bude jediné svojho druhu presne ako vaše dieťatko.

 • Potlač na detské body

  Potlač na detské body

  Originálny darček v podobe originálne potlačeného bodyčka? Prečo nie. Či už je to obrázok, ktorý sa vám páči, alebo rozprávková postavička, ktorá vám pripomína vášho drobčeka, alebo hviezdičky, macík, ratolesť, prosto hocičo, v čom si myslíte, že by váš drobček bol na spapanie, my vám s tým pomôžeme.

  Vytlačíme vám na body aj motýlika či kravatu :) Alebo čertíka, ktorý sa chce dostať von. Alebo naopak anjelské krídla, či orchester. Fantázii sa medze nekladú.

na stranu
Zobraziť 1 - 30 z 82 položiek