Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O NÁS

Mama s dcérou, dcéra s mamou. To sme my. Tím Ťuťuli Muťuli. Hovorí sa, že jablko nepadá ďaleko od stromu. V našom prípade to však nebola pravda, a jablko teda ja, dcéra som sa teda poriadne ďaleko zakotúľala od bankovníckej sféry, kde pracovala moja mamina. Ja som si, ako sa povie „kreatívne uletela“ a konečne po niekoľkých rokoch sa mi podarilo vymyslieť projekt, kde by som mohla zapojiť aj svoju drahú mamičku. Pretože ju ľúbim a pretože viem, že toto naše ťuťuli muťuli je celá ona. Po uši zaľúbená do bábätiek a malých detičiek, a do všetkého, čo sa okolo toho točí.

Ja dizajnujem, ona sa o to celé stará. Ľúbi písať o krásnych veciach, rozprávať sa s maminami, no ešte viac s miminami, baliť a skladať krásne vecičky a do každého balíčka vložiť kúsok svojej lásky.

Sme tím, a sme v tom obe až po uši. A tak pevne veríme, že sa vám bude páčiť naša kolekcia a zaľúbite sa do nej, tak ako my.