Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Darček pre bábätko

Narodilo sa do vašej rodiny alebo vaším priateľom bábätko a radi by ste jeho rodičov potešili niečím roztomilým alebo praktickým? Nazrite do našej ponuky detských bodyniek s nápismi a originálnou grafikou alebo si vyberte spomedzi tlačených produktov ako sú míľnikové kartičky alebo tabuľky o narodení. Vyhľadávate ideálne darčeky pre svoje malé...

Narodilo sa do vašej rodiny alebo vaším priateľom bábätko a radi by ste jeho rodičov potešili niečím roztomilým alebo praktickým? Nazrite do našej ponuky detských bodyniek s nápismi a originálnou grafikou alebo si vyberte spomedzi tlačených produktov ako sú míľnikové kartičky alebo tabuľky o narodení. Vyhľadávate ideálne darčeky pre svoje malé bábätko alebo pre novonarodené dieťa vo vašom okolí? Sme tu, aby sme vám pomohli objaviť skvelé možnosti, ktoré potešia nielen maličké bábätko, ale aj jeho rodičov. Darčeky pre bábätko sú dôležité nielen pre šťastné chvíle, ale aj pre podporu zdravého vývoja a pohody dieťaťa. Ak hľadáte inšpiráciu, tu sú niektoré nápady na darčeky, ktoré sú nielen krásne, ale aj užitočné. 1. Bábätkova deka s menom: Personalizované deky s menom dieťaťa sú vždy obľúbeným darčekom. Teplá a mäkká deka prinesie útulie do kočíka alebo detskej postieľky a zároveň je krásnou pamiatkou na prvý rok života.
 2. Hračky pre rozvoj zmyslov: Darčeky, ktoré podporujú vývojové zručnosti dieťaťa, sú vždy v móde. Mäkké hračky s rôznymi textúrami, farbami a zvukmi povzbudia jemnú motoriku a zmysly bábätka.
 3. Kočíkova taška: Kočíkova taška je praktický darček pre rodičov, ktorým uľahčí organizáciu výletov a výprav so svojím malým batoľaťom.
 4. Oblečenie v malom balíčku: Bodkované, kvetinové alebo veselé vzory, na bábätku vždy vyzerajú rozkošne. Oblečenie je vždy potrebné, pretože bábätká rýchlo rastú.
 5. Knižka na spanie: Kniha s príbehmi na dobrú noc je skvelým darčekom pre bábätko a jeho rodičov. Večerné čítanie posilňuje vzťah medzi rodičmi a dieťaťom a zároveň podporuje jeho jazykový vývoj.
 6. Bábätkovská kozmetika: Nežné mydlo, telový krém alebo šampón špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku bábätka je užitočným a starostlivým darčekom.Pri výbere darčeku pre bábätko je dôležité myslieť nielen na jeho potreby, ale aj na radosť, ktorú darček prinesie celej rodine. Personalizované predmety, hračky pre rozvoj zručností a praktické doplnky pre rodičov sú vždy skvelými voľbami. Nech vám výber darčeka pre bábätko prináša radosť a spokojnosť.

Viac

Darček pre bábätko  107 produkty

Podkategórie

 • Detské body s vlastným...

  Detské body s vlastným nápisom

  Hľadáte originálny darček pre bábätko alebo menšie dieťa?

  U nás ste na správnej adrese. Nechajte si zhotoviť originálny kúsok oblečenia, a vložte na detské bodynka váš vlastný text. 

  Čo by to tak mohlo byť?

  Napríklad jeho obľúbené slovo alebo vetný výraz, ktorý je pre malé deti tak typický. Hovorí jázvor miesto zázvor? Alebo húbim ťa miesto ľúbim ťa? Tak to nechajte zvečniť na jeho bodynku. Je to síce malá radosť ale stojí to za to. :) A môžte si byť istý, že takéto detské bodynko bude jediné svojho druhu presne ako vaše dieťatko.

 • Potlač na detské body

  Potlač na detské body

  Originálny darček v podobe originálne potlačeného bodyčka? Prečo nie. Či už je to obrázok, ktorý sa vám páči, alebo rozprávková postavička, ktorá vám pripomína vášho drobčeka, alebo hviezdičky, macík, ratolesť, prosto hocičo, v čom si myslíte, že by váš drobček bol na spapanie, my vám s tým pomôžeme.

  Vytlačíme vám na body aj motýlika či kravatu :) Alebo čertíka, ktorý sa chce dostať von. Alebo naopak anjelské krídla, či orchester. Fantázii sa medze nekladú.

na stranu
Zobraziť 91 - 107 z 107 položiek