Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Najlepšie darčeky pre deti

 

Myslíte si, že vybrať darček pre dieťa je hračka? Pravdepodobne nie, keďže práve teraz čítate tieto riadky. Vybrať niečo pre tých menších je možno jednoduchšie. Veď v dnešnej dobe máte k dispozícii obrovský výber hračiek. Avšak práve to môže váš výber skomplikovať.

Darček pre chlapca

Závodná dráha doprava

Vlaky, autá alebo lietadlá, toto všetko je v záujme mnohých chlapcov v tomto veku. Ak teda aj vy máte doma malého rušňovodiča či pilota, tak tento darček mu určite urobí radosť. Nebude tam chýbať vlak, lietadlo, vrtuľník a autá. Navyše okolie ciest je doplnené o stromy, značky a budovy. Takáto hračka dokáže poskytnúť hodiny zábavy a ako darček pre chlapca je skvelá.

 

Elektrická lokomotíva

Mnohým chlapcom sa páčia rôzne dopravné prostriedky. Nepochybne k ním patria aj vlaky. Preto je našim ďalším tipom znova tento typ hračky.

 Hra na profesiu

Deti sa neraz snažia napodobňovať dospelých v rôznych činnostiach. Vo väčšine prípadov je to hra na nejaké povolanie. U chlapcov to pravdepodobne býva hra na policajta, hasiča, vojaka, pilota či šoféra. Čo tak mu spraviť radosť práve hračkou, s ktorou sa môže na tieto povolania zahrať?

Bicykel

Bicyklovanie je činnosť, ktorá patrí medzi tie prvé, ktoré sa deti učia. Bicykel dieťaťu poskytne nie len radosť z jazdy, ale aj fyzickú aktivitu, vďaka čomu nebude doma sedieť pri počítači alebo televízore. Chcete aj vy dopriať oslávencovi hodiny pohybu a zároveň zábavy?

 

Auto na ovládanie

Auto na ovládanie je snom mnohých chlapcov v tomto veku. Ešte neviete čo mu máte darovať na narodeniny či pod stromček? Auto na ovládanie je hračka, ktorou nemáte čo pokaziť. Samozrejme skúste si pred tým zistiť, či naozaj chlapcovi tento darček urobí radosť.

Futbalová lopta

Futbal patrí k športom, ktoré sú v našich končinách najviac rozšírené. Chlapci sú k tomuto športu vedený už od 1. ročníka na základnej škole. Je oslávenec mladý futbalista a ešte nemá vlastnú loptu? V tomto prípade je určite skvelým darčekom pre chlapca futbalistu práve futbalová lopta. Pri výbere si dajte pozor na to, akú veľkosť vyberáte. Najpoužívanejšie sú veľkosti 3, 4 a 5. Veľkosť 5 používajú starší žiaci a dospelý futbalisti. Vo veku 10 rokov bude vhodná veľkosť 4.

 

Zdroje:

https://www.repre.sk/produkt/3822406-futbalova-lopta--ciernabiela.html

https://www.elektrickeauticka.sk/elektricke-auticko-mercedes-g-cierne-jednomiestne-sedadlo-12v-bateria-2-4-ghz-do-2xmotor-usb-sd-karta-orginal-licencia?gclid=CjwKCAiAg6yRBhBNEiwAeVyL0IT-qp8Ki0XVT7yCiFZ1esYJ27E9lnMKfsqx-o9NMlWAiVHKy3E0YBoCIUsQAvD_BwE

https://www.rajhraciek.sk/dino-bikes-detsky-bicykel-14-414uz-zeleny-2017-p193761?gclid=CjwKCAiAg6yRBhBNEiwAeVyL0HTs1JouMKjQA-ixkrPAc7l147defXyzaFxdP1NNRwZVK8Hv4iR19BoCZpAQAvD_BwE

https://www.4home.sk/addo-kufrik-s-naradim,-32,5-x-15-x-17-cm-/?utm_source=biano.sk&utm_medium=cpc&utm_content=180644285&utm_campaign=biano&utm_term=11eca122-554d-ebba-90f2-9a583b814ac3