Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Mantinely do postieľky, ktoré potešia nielen Vás


Váš kľud, Vaša spokojnosť


Chcete zabezpečiť ešte väčšie bezpečie pre vaše šťastíčko? Ak áno, tak mantinely do detskej postieľky sú skvelou voľbou! Určite každá alebo každý z Vás chce zabezpečiť maximálnu ochranu Vášmu bábätku aj keď nie ste kompletne prítomní. Napríklad aj v noci, keď spíte, môže byť dieťatko aktívny v spánku alebo sa zobudiť. Porota existujú tieto mantinely. Zabráni bábätku zaklínit si nohu alebo ruku a Vy vďaka tomu predídete zbytočným zraneniam a môžete s pokojom na srdci spať.

mantinel do postielky

Aj pohodlie je dôležité


Medzi výhody ale nepatrí iba bezpečnosť. Patrí k tomu aj pohodlie. Aj Vaše najmenšie Vám poďakuje (zatiaľ hlavne úsmevom a radosťou) za to, že sa bude môcť dotýkať mäkkého materiálu, ktoré mu vyberiete. Existuje veľa druhov a materiálov tejto vychytávky. Môžete buď kúpiť menej kvalitné mantinel a z horších materiálov alebo siahnete po kvalitnejšom prevedení z overených zdrojov - napríklad pletený mantinel do postieľky, ktorý býva väčšinou ručne spracovaný. Najvhodnejší materiál je bavlna, pretože nijako nadráždí pokožku.

Celkové výhody tohto produktu:


• Bezpečnosť
• Pohodlie bábätka
• Skvelý dizajnový doplnok
• Váš pokoj a oddych

Či už sa rozhodnete pre akýkoľvek typ, táto ochrana je vždy skvelú a praktickou voľbou pri nákupoch vybavenia do izbičky.

mantinel do postielky


Starostlivosť o mantinely do postieľky


(Aj keď sú niektoré mantinely do postieľky 360 °, tak sa dajú rozobrať na menšie časti a lepšie sa potom vkladajú do práčky. Bijú sa ako normálny bielizeň tzn. Na 30 ° - 60 ° C. Odporúčame nepoužívať moc aviváže, pretože potom je bielizeň převoněné.)
naše produkty


Na našich stránkach nájdete okrem práve spomínaných mantinelov aj veľa ďalšieho tovaru. Napríklad dokonalé body pre Vaše dieťatko alebo míľniky kartičky pre zachytenie všetkých krásnych okamihov na ktoré nechcete zabudnúť. Všetko je veľmi dobre spracované z kvalitných materiálov z overených zdrojov.

mantinel do postielky