Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Prebaľovacia podložka - príslušenstvo pre každú mamičku

Každý ju pozná. Prebaľovacia podložka by mala byť súčasťou každej výbavy pre novorodeniatko. Ide o jednoduchú podložku, ktorá je obalená hygienickým a praktickým poťahom a dá sa veľmi dobre umývať. Je vyplnená polstrovaním pre väčšie pohodlie bábätka.


Aké existujú typy prebaľovacích podložiek?

Aj tento produkt má hneď niekoľko variantov. Rozoberieme si tie najzákladnejšie:

Obyčajná tvrdá prebaľovacia podložka

Je najjednoduchší a spravidla najlepšie variantom. Väčšinu času budete pravdepodobne tráviť doma a s Vami i vaše bábätko, ktoré potrebuje prebaľovať. Je vhodná aj ako prebaľovacia podložka na postieľku.

prebalovacia podlozka tvrda

Cestovné varianty prebaľovacích podložiek

 Dali by sa rozdeliť na dva typy:

o Cestovná taška s prebaľovacou podložkou. Ide o multifunkčný tašku. Môžete do nej vložiť všetky potrebné veci na prebaľovanie. Keď ju otvoríte úplne, tak sa z nej stane podložka.

o Cestovné prebaľovacia podložka. Jednoduchá, tenká, a hlavne dobre skladná. Dá sa vložiť kamkoľvek a nezaberá veľa miesta.

• Podložky na jedno použitie

Veľkým plus je to, že keď ju Vy alebo vaše bábätko zašpiníte, tak ju môžete hneď vyhodiť a nemusíte sa o nič starať. Aj táto voľba je vhodná pre cestovanie. Tento typ ale nie je dobrý pre životné prostredie. Navyše v pomere s ostatnými nie je cenovo výhodná.


Čomu pri kúpe venovať pozornosť?
Záleží, akú variantu si vyberiete. Ak siahnete po pevnej podložke, napríklad na postieľku alebo komodu, je nutné sa pozerať na rozmery. Podložka by nemala presahovať okraje, pretože by hrozilo nebezpečenstvo pádu. Niektoré pevné podložky môžu mať v balení aj bavlnený obal, ktorý sa môže ľahko vyprať a zároveň sa bude bábätku pohodlnejšie ležať.


Ak sa pozeráte po cestovných variantách, tak sa pozerajte hlavne na praktickosť a skladnosť, ktorá je v prípade cestovania dôležitá.

prebalovacia podlozka tvrda
Viete, že ...
aj my máme tento produkt v ponuke? Záleží nám na pohodlie a čistote prostredia Vášho najmenšieho šťastia. Tak neváhajte a pozrite sa do našej ponuky prebaľovacích podložiek.