Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hniezdo pre bábätko, ich pocit bezpečia


Čo to vôbec je?


Hniezdo pre bábätko môžeme opísať ako taký menší mäkkší mantinel pre istotu vášho bábätka. Medzi staršou generáciou nie je toľko známy, pretože sa jedná o relatívnu novinku. Je o trochu väčší ako bábätko a zároveň nie je tak veľký, aby sa nedal ľahko prenášať.

Existujú rôzne druhy - obyčajné hniezdo do postele, hniezdo, ktoré je prispôsobené pre prenášanie alebo ručne šité hniezdo.

Môžete zvoliť aj vlastnú cestu a ušiť si svoje hniezdo. Stačí v prehliadači vyhľadať "Ako ušiť hniezdo pre bábätko?" A máte pred sebou hneď niekoľko návodov.


Medzi hlavné výhody používania hniezda pre novorodencov patrí to, že sa dieťatko samo neobráti na bruško. Keby sa mu to ale náhodou podarilo, tak mu hlavička spadne do mäkkého a vy nemusíte mať starosti. Doktormi je doporučované, aby bábätko spalo na chrbte a tento produkt tomu dopomôže.

Ďalšou výhodou je, že so svojím dieťatkom môžete spať v jednej posteli. Bábätko zostane na jednom mieste a vďaka vyvýšeniu na okrajoch je málo pravdepodobné, že by ste Vy svoje najmilšie zaľahla.

Aby toho nebolo málo, tak dieťatku dodáva pocit bezpečia. Bábätko zvyčajne spozná, že je v cudzom prostredí, ale hniezdočko tomu zabráni. A tak má stále pocit pokoja a istoty.

hniezdo pre babatko
Aké vlastnosti by detské hniezdo malo mať?


Väčšina produktov sa vyrába za rôzne ceny a v rôznej kvalite. Pozrime sa teda na body, ktoré by mali byť dôležité pri výbere hniezda:


Bezpečnosť

Hniezdo by malo byť pohodlné, a nie životu nebezpečné. Malo by byť z mäkkých materiálov a bez akýchkoľvek ostrých hrán či nepríjemného materiálu.


Materiál

Mali by ste sa zamerať na kvalitné a priedušné materiály. Bavlna je určite najlepšou voľbou.


Životnosť

Bábätko rastie a hniezdočko by malo s ním. Odporúčame sa zamerať na veľkosti, ktoré budú relevantné aj po pár mesiacoch používania.


Ponuka našich stránok
V našej ponuke okrem iného produkty ponúkame i toto hniezdo pre bábätká. Máme kvalitného a overeného dodávateľa, ktorý sa tomuto a ďalším produktom venuje s láskou. Výrobky sú ručne šité z príjemných materiálov.

hniezdo pre babatko