Táto stránka využíva súbory cookies za účelom skvalitňovania služieb zákazníkom. Prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich užívaním v súlade s Cookies.
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Detské Body

Detské body s nápisom

Detské body s nápisom od Ťuťuli Muťuli v sebe spájajú kreatívny a nápaditý dizajn, nehu a roztomilosť, ktorá podčiarkne výzor vášho bábätka a kvalitné materiály, ktoré sa hrdo vyrábajú na Slovensku.

Body s krátkym rukávom

V našej ponuke nájdete detské bodynka pre dievčatká ale aj pre chlapcov. V ponuke máme len body s krátk...

Detské body s nápisom

Detské body s nápisom od Ťuťuli Muťuli v sebe spájajú kreatívny a nápaditý dizajn, nehu a roztomilosť, ktorá podčiarkne výzor vášho bábätka a kvalitné materiály, ktoré sa hrdo vyrábajú na Slovensku.

Body s krátkym rukávom

V našej ponuke nájdete detské bodynka pre dievčatká ale aj pre chlapcov. V ponuke máme len body s krátkym rukávom. No je možné ich použiť v lete ale aj v zime ako spodnú vrstvu oblečenia.

Toto kojenecké oblečenie sa snaží zaujať svojím nápaditým prevedením. Ľudiu z tímu, ktorí sa pravidelne podieľajú na príprave sú sami rodičia, a tak sa do dizajnov vždy snažia dostať tie pravé emócie. 

Keďže sú bodynka asi najrožšírenejšou kategóriou detského oblečenia, veríme, že si nájdu svojich priaznivcov aj medzi vami.

Biele detské body

Naše bodynka sú všetky biele, vyrobené zo 100% bavlny. Potlač je certifikovaná a plne nezávadná. Bodynka odporúčame prať na jemnom a šetrnom programe. 

Detské body vyhotovujeme vo všetkých dostupných veľkostiach. Nižšie nájdete veľkostnú tabuľku s orientačným vekom dieťaťa.

Veľkosť detského bodyOrientačný vek dieťaťaVýška
Detské body 50menší novorodenecdo 50 cm
Detské body 56novorodenec 3 - 3,5kg51-56 cm
Detské body 621-3 mesiace, 4kg57-62 cm
Detské body 683 mesiace63-68 cm
Detské body 746 mesiacov69-74 cm
Detské body 809 mesiacov75-80 cm
Detské body 861 rok81-86 cm
Detské body 921,5 roka87-92 cm
Detské body 982 roky93-98 cm
Detské body 1042 - 3 roky99-104 cm
Viac

Detské Body  93 produkty

Podkategórie

 • Detské body s nápisom

  Detské body s nápisom

  Prezrite si našu ponuku originálnych detských body s nápismi. Nápisy sme vymýšľali s ohľadom na charakter oblečenia, aby sme tak podčiarkli buď roztomilosť alebo pomohli vyčariť úsmev vtipným nápisom na vašej tvári. Dieťatko bude v takomto bodynku očarujúce a ako sa hovorí, na zjedenie. Ak máte špeciálne požiadavky, vieme vám pripraviť grafiku podľa vášho želania, či už je to meno dieťaťka alebo nejaký jeho citát, či hocičo iné, čo by ste si na detskom body priali mať vytlačené. :)

  Veríme, že sa vám bodynka budú páčiť.

  Ponúkame detské body

  1. S nápismi

  2. S textom

  3. Detské body s vlastným menom

  4. S vlastným textom

  5. Rôznu potlač na detské body podľa vášho želania

 • Najkrajšie oblečenie...

  Najkrajšie oblečenie pre bábätká

  Potešte seba a svoje bábätko týmito krásnymi detskými body z našej dielničky. Vyhotovili sme tie naj kúsky, aby v nich vaše ratolesti mohli vyniknúť. Roztomilosť, neha a kreativita = to u nás nájdete. Veríme, že sa vám budú páčiť. Na dizajne týchto bodyniek sme si dali špeciálne záležať. Veď váš poklad si zaslúži to najkrajšie.

  Nájdete tu:

  štýlové oblečenie pre bábätká

  krásne oblečenie pre bábätká

 • Výpredaj - Oblečenie...

  Detské body výpredaj

  V tejto sekcii nájdete zľavnené detské bodynká. Sú to dizajny, ktoré pomaličky sťahujeme a dopredávame. Tieto detské body sú lacné, ale stále kvalitné z overených materiálov a od slovenského dodávateľa. Naše výpredajové kúsky obsahujú oblečenie pre bábätká ale aj pre menšie deti.

  Tak smelo vyberajte :)

  Oblečenie pre bábätká výpredaj

  Kojenecké oblečenie lacné

  Lacné detské body

 • Detské body vtipné

  V tomto výbere bodyčiek nájdete kúsky s vtipnou potlačou alebo motívom. Rozkošné, roztomilé a zároveň vtipné nápisy vám vyčaria úsmev na tvári a skrášlia vášho drobca. 

 • Detské body s vlastným...

  Hľadáte originálny kúsok pre vaše dieťatko? Zaobstarajte mu bodynko s jeho vlastným menom. Bude tak jedinečné a len a len jeho :)

  Vieme upraviť farebnosť aj typ písma.

 • Detské narodeninové body

  Detské narodeninové body pre vaše dieťa. Vieme upraviť rok, meno, farebnosť. Obdarujte vášho drobčeka roztomilým detským body.

 • Detské body na Vianoce

  Milučké detské bodynka s vianočnými motívmi, ktoré môžte vášmu bábätku obliecť na Vianoce, aj ku štedrovečernému stolu.

na stranu
Zobraziť 1 - 30 z 93 položiek